Srpen 2014

Reign

30. srpna 2014 v 13:19 | Ellie |  Reign


Řetězový TAG (nominace)

28. srpna 2014 v 18:17 | Ellie |  Já, a já a...já
Kass a Anička mě dnes nominovaly :) S tímhle už zkušennosti mám, není to poprvé :D Nicméně nesnáším vymýšlení otázek pro někoho jiného, protože na to vůbec nemám fantazii. Na pohádkaření mě užije, ale když mám vymýšlet zajímavé otázky, nebo příklady - v případě domácího úkolu z matiky kdy si máme vymýšlet vlastní příklady - tak to faaakt ne :D

Pravidla:
- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 dalších blogerů
- vymyslete 10 otázek, pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

No, 10 věcí o sobě vykládat nebudu, protože se je stejně dozvíte v odpovědích na otázky :DD
5x12 - finální epizoda je tu!

28. srpna 2014 v 10:34 | Ellie |  Pretty little liars

A je to tu! Posledí finální díl před tří měsíční pauzou. 5x13 se dočkáme až v prosinci bohužel. Po tom co se ale stalo v tomhle díle jsem šokovaná a ještě teď se třesu! :O Už snad ani nedoufám, že by se to rozmotalo a dopadlo to dobře. Ale co vím jistě je, že nenávidím Alison, přála bych jí aby se jí všechno co prožila stalo znovu. Konec této epizody mě opravdu nepříjemně zaskočil. Nebudu vám nic prozrazovat, podívejte se sami. U konce jsem měla vážně slzy v očích. Jsem nedočkavostí bez sebe co bude dál. Už teď si tvořím obrázek, co by mohlo po tomhle následovat, dělám to tak vždycky :D

! 5x12 !Rozhovor s Tomem

27. srpna 2014 v 14:30 | Ellie |  Já, a já a...já
Prý jste v jedné scéně požádal Chrise Hemswortha aby vás uhodil, nelitujete toho?
Vlastně ne. Stalo se to v závěrečné vrcholné rvačce mezi Thorem a Lokim, která se odehrává na mostě mrakodrapu Tonyho Starka. Natáčeli jsme tu bitku celý den, takže z nás tekl pot a bylo nám hrozné vedro. V jeden moment oba upustí své zbraně a začnou si to vyřizovat ručně. Je to opravdu velice drsná podívána. Joss Whedon nás požádal, abychom se prali prostě jako dva bráchové, ale aby to zároveň působilo majestátně. Pak k nám ale přišel a řekl: "Víte kluci, já vám to moc nevěřím, ty rány nevypadají přirozeně." Přičítám to kostýmům. Věrohodnost úderu závisí na reakci terče. Musíte ve správnou chvíli zaklonit hlavu, ale protože jsem na ní měl obrovskou helmu, nemohl jsem moc hýbat krkem. Řekl jsem proto Chrisovi: "Víš co, tak mě prašti do obličeje!" Záběr dopadl skvěle, Joss si mnul ruce a já šel do kolen.
Vypadá to, že jste se stal i kaskadérem, to s vámi v závěrečné scéně Hulk opravdu praští o zem?
Samozřejmě část téhle scény se neobešla bez pomoci vizuálních efektů. (smích) Je to neuvěřitelně dobře vystavěný gag, který na mně visí asi ze sedmdesáti procent. Přece jen jsem měl ke kotníku připevněný drát. Když za něj zatáhli tři obrovští hromotluci, odletěl jsem ze záběru a skončil jsem přímo na zádech. A pak jsme musel ještě celé odpoledne skákat do vzduchu a padat na zem v různých polohách. To je v podstatě masochismus.
Původně se mluvilo o tom, že by v Avengers mělo být padouchů hned několik, ale režisér Whedon se proti tomu postavil. Netížilo vás, že je to všechno jen vás?
Ano, tak je to vždycky. Nejdřív jste nadšení a pak se dostaví hrůza kvůli množství práce, která vás čeká. Bral jsem to ale od začátku do konce jak poctu od Josse i Marvelu, navíc, to vzrušení, že mohou na Lokim dál pracovat a zabrousit až do nitra jeho temných instinktů, bylo opravdu skvělé.
Vykřiklo před vámi už nějaké dítě na ulici hrůzou?
Naštěstí se své postavě vůbec nepodobám, takže doufám, že děti děsit nebudu, snad kdybych si nasadil tu rohatou helmu.
Svým způsobem je docela snadné Lokimu podlehnout. Chtěl jste, aby byl tak okouzlující?
Ano, má určité kouzlo. Není bohem hrůzy nebo chaosu, ale je to spíš bůh neplechy a na rošťáctví je něco rozkošného. A Joss mi to říkal, chtěl, abych byl hrůznější, nebezpečnější, ale abych si zároveň i užil.
Jak se vám hrálo s ostatními postavami?
Je tam scéna, v níž se Tony Stark potká s Lokim, mají se v merku, oba jsou velmi chytří a ostrovtipní, byla radost to hrát. Vždycky říkám, že hraní je trochu jako hrát tenis. Nemůžete si připravit utkání, které budete hrát, prostě se dostavíte na kurt a pustíte se do toho. Proto mě těšilo být na antuce s dokonalými spoluhráči. Je třeba hodně plánovat, kaskadérské kousky, dialogy, zápletku, ale to hlavní je chemie.
Při premiéře v obchodním centru jste prohlásil, že jste v něm nedávno nakupoval vánoční dárky a najednou vám v něm všichni tleskají. Cítíte se někdy řekněme neskutečně?
Je to šílené. Nevím, jak se cítí takový Chris Hemsworth. I když jsem věděl, že mě asi obsadí do Avengers, tolik jsem se soustředil na Thora, že jsem ani nesnil o tom, že by se mohli Avengers uskutečnit a že to bude taková událost. Ano, je to opravdu neskutečné.
Měl jste před natáčením nahnáno z velkých hvězd?
Mám štěstí, že už jsem dříve pracoval se všemi svými hrdiny. Pochopil jsem, že "mít nahnáno" je dost neefektivní. Ze začátku jsem možná byl trochu nervózní kvůli Samuelovi L. Jacksonovi a Robertovi Downeymu Jr. Byla jich plná televize, když jsem byl ještě teenager. I tak se ale chovali naprosto normálně, byli milí, chodili včas na plac a brali to jako práci.
Jak jste se vlastně cítil po tom celodenním poskakování, potřeboval jste masáž?
Pár jich bylo. Nároky na fyzickou vytrvalost byly opravdu vysoké. Všichni jsme si odnesli pár boulí a šrámů u takového filmu to ani jinak nejde.
Nutili vás být padouchem i mimo natáčení, musel jste se nějak rozpmupovat, plival jste třeba potají kolegům do kafe?
Každý podobný film má tajné heslo, Avengers vznikali pod názvem "Hromadné objetí" a já jsem rád, že jsem z tohoto kruhu nebyl vyčleněn.
Jak se udržujete v kondici, když zrovna netočíte akční film?
Zbožňuji běh. Někteří tím pohrdají a nenávidí mě za to. Je to tak trochu denní droga, která mi vyčistí hlavu.
Běháte po Londýně?
Ano, když natáčím, vstanu velmi brzy a uběhnu tak osm mil.
Běžel jste někdy maraton?
Ano, jednou, londýnský maraton v roce 2000, to mi bylo dvacet. Zvládl jsem to za 3:42, s potěšením bych rád oznámil, že jsem porazil Rogera Blacka (bývalý britský atlet a držitel olympijských medailí).


ZdrojTom Hiddleston funny moments

26. srpna 2014 v 17:20 | Ellie |  Videa
U toho jsem se hodně zasmála :'D Sice nerozumím úplně všemu ale musím říct, že jsem u něčeho opravdu slzela :DD Na Tomovi mě překvapilo hodně věcí :DD Ale baví mě se na něj dívat nebo číst rozhovory. V prvním videu mi přijde takový trošku egoista ale budiž :D S takovým už jsem tu čest měla...Thor - vystřižené scény

25. srpna 2014 v 15:22 | Ellie |  Videa
Arrr..... nevím proč to smazali :D Ty scény jsou úžasné. Především ta v prvním videu, ta by tam podle mě být měla. Vlastně ani nevím proč ty scény točí, když je pak stejně do filmu nedají. A nevím proč je vystřihávají. Občas nějaké vystřižené scény z různých filmů zkouknu a musím říct že opravdu nechápu proč je vystřihli :DDD Ale co už...
Strážci galaxie - můj názor a dvě videa

24. srpna 2014 v 19:49 | Ellie |  Oblíbené filmy
Včera jsem byla v kině na filmu Strážci galaxie - dlouho plánovaný výlet se konečně uskutečnil. Četla jsem o filmu pár recenzí na netu, a dočetla jsem se, že film je prý až na pár vtipných hlášek celkem slabý a že diváky hodně zklamal. Mně to nepřišlo slabé vůbec, ba naopak velmi napínavé a zábavné též. Musím říct, že u některých hlášek jsem se opravdu zasmála :D Film fanouškům akčních a dobrodružných filmů určitě doporučuju, stejně tak jako fanouškům MARVELU. Nejdřív mě to moc nelákalo, trailer mě ničím nezaujal, ale abych jedno to odpoledne zabila, tak jsme to s kamarádkou zkusily, a utracené peníze a čas, to určitě nejsou! :) Vtipnými hláškami se chlubil hlavně Rocket a Star Lord. Musím říct, že to sprosté slovo tam být nemuselo, humor by se našel i tak. Za to musím dát mínus. Ale jinak se mi film líbil. Chtěla bych se umět prát a bojovat jako Gamora, strašně mě to fascinuje a čím dál tím víc uvažuju, že bych nějakému bojovému kroužku zkusila časem dát šanci. Třeba mi to pomůže objevit další kousek sebe :)

Letopisy Narnie

23. srpna 2014 v 21:20 | Ellie |  Oblíbené filmy
V tomhle článku chci trošku rozebrat filmovou trilogii Letopisy Narnie. Viděla jsem všechny filmy, už jen čekám až vyjdou další díly, jenž podle mého kamaráda vyjít mají. Tvrdil, že to někde, snad četl? Ani nevím :D Ale říkal, že mají být zfilované taky. Moc se na ně těším :3 Je škoda že tam nebude naše úžasná čtyřka, Petr, Zuzka, Edmund a Lucka, bohužel ani Kaspian. Toho ale uvidíme už zítra ve 20:15 na primě, ve filmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Hraje ho, na mém blogu již několikrát zmiňovaný herec, a můj nejmilovanější, Ben Barnes. Byla to jeho první role.V rubrice -Já, já a já- můžete najít článek s Benovým rozhovorem. Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň je celkem dobrý film, zato ale třetí film, Plavba jitřního poutníka, mě moc nebavila. Obsahově nebyla dost naplněná a nezaujala mě. Nejraději mám sazmožejmě film druhý, který bude právě zítra :3 Mnozí si můžou myslet že je to jen kvůli fešákovi Kaspianovi, ale tento díl mi přišel i dějem nejzajímavější a nejnapínavější :) Každý na to samozřejmě může mít svůj názor. Na knihu se určitě vrhnu co nejdřív! Taťka ji dostal před rokem k Vánocům, a ještě se jí ani nedotknul, protože nemá čas. Nakonec ji přečtu ještě dřív než on >:D